Latest Instagrams
16/09/2016

Becca x Jaclyn Hill Champagne Collection Face Palette

This is definitely a luxury product - considering both the price and the product itself because let's be honest - palette full of blush and highlighters is not the most necessary thing ever. But there was this sad rainy evening when I was strolling through SpaceNK website and I stumbled across this palette. I've seen it multiple times on various vlogs and blog posts - it looked amazing.
Did I need it? Hell no. But I sure did want it! And considering the fact that I spent my summer vacation quietly sitting at home, I decided that I just NEED to treat myself.
Palette consists of five products:
  • Rose Spritz luminous blush
  • Amaretto mineral blush
  • Pamplemousse mineral blush
  • Champagne Pop shimmering skin perfector 
  • Prosecco Pop shimmering skin perfector 
All of the products except Amaretto and Pamplemousse are very shimmery, so most suitable for evening makeup (unless you dig a disco ball look 24/7). Also, all of the colors are very intense so you must be careful whilst applying. Amaretto is very brown toned, so I just tend to use it as a bronzer.

As I am not a pro at contouring and don't tend to use highlighters on a daily basis (even if I did, they are bit too shimmery for my taste) I discovered that both highlighters and Amaretto blush works perfect as an eyeshadow (I'm thinking about creating makeup look using only this palette).

But is is worth purchasing it?
Yes, if you like something pretty to put on your vanity, if you are interested in trying Becca products and if you are a makeup collector. Otherwise, it is an extremely expensive face paint palette and you can easily purchase that exact amount of products for a fraction of a price.
Also if you buy their products seperately they cost about 30 pounds or 35 Eur, but the palette costs 56 pounds or 65 Eur. "Bargain" isn't it? :)

Šī palete viennozīmīgi ir uzskatāma par lukss preci - gan cenas gan paša produkta dēļ. Jo būsim atklātas - vaigu sārtums un izgaismojošs pūderis nav pirmās nepieciešamības preces. Bet, pienāk drūmi un lietaini vakari, kad izklaidējamies mielojot acis SpaceNK majaslapā un uzduramies vienkārši burvīgai paletei. Paletei par kuru ir runāts un jūsmots neskaitāmos YouTube kanālos un skaistuma blogos. Sākas iekšējais dialogs ar veselo sprātu. Vai man to vajag? Protams, ka ne. Tu pat lāgā neproti šos produktus izmantot. Bet cik ļoti ļoti gribas! Un kā tad neapgāžamais fakts, ka atvaļinajumu pavadīju klusiņām šēžot mājās, nekur neceļojot un naudu nešķiežot? Tā nu es pati sevi pārliecināju, ka paleti man OBLIGĀTI vajag. Jo kas gan mani palutinās ja ne es pati?!

Palete sastāv no pieciem produktiem:

  • Rose Spritz
  • Amaretto
  • Pamplemousse
  • Champagne Pop 
  • Prosecco Pop
Rose Spritz, Amaretto un Pamplemousse ir vaigu sārtumi, Rose Spritz ir ar izteiktu spīdumu, kamēr Amaretto un Pamplemousse ir vairāk minerālu bāzes produkti. Turklāt Amaretto ir ļoti brūns tonis, līdz ar to ir droši izmantojams ka bronzeris. Champagne Pop un Prosecco Pop ir vairāk kā izgaismojošie pūderi ar ļoti izteiktu mirdzumu, līdz ar to vairāk piemēroti vakara meikapam.

Tā ka ikdienā pārāk neaizraujos ar kontūrēšanu un izgaismojošos produktus nelietoju, šī palete iespējams nav pats ejošākais produkts manos krājumos. Tomēr esmu atklājusi, ka lielāko daļu produktu, izņemot abus izteikti sārtos vaigu sārtumus var izmantot kā acu ēnas - ļoti izteiktas krāsas un laba noturība. Patiesībā man pat ir doma izveidot make up tēlu izmantojot tikai šo paleti.

Bet galvenais jautājums paliek neatbildēts - vai ir vērts šo paleti iegādāties?
Jā, ja gribas ko ļoti skaistu un ekskluzīvu ko nolikt uz spoguļgaldiņa, ja ļoti patīk veidot makeup tēlus ar izteiktu mirdzumu, ja ļoti gribas izmēģināt kādu no Becca produktiem un ja esat makeup kolekcionārs. Savādāk, so pašu produktu daudzumu no krietni lētākiem brendien var iegādāties par vismaz trīs reizes zemāku cenu. Tomēr ja salīdzina, ka pērkot kādu no paletē iekļautajiem produktiem tas atsevišķi maksā aptuveni 35 Eur, bet palete 65Eur sanāk, ka sava veida izdevīgums tur ir. Produkts kā tāds ir lielisks un kvalitatīvs, vienīgais mīnuss - astronomiskā cena.




No comments:

Post a Comment

Latest pins

Subscribe