Latest Instagrams
03/07/2016

NYX Soft Matte Lip Cream matējošais lūpu krēms atsauksme

Knowing my new found love for matte lip products it is no wonder that first thing I ever purchased from NYX is their Soft Matte Lip Creams. I picked up two shades -  05 Antwerp and 09 Abu Dhabi.


From these two my absolute favourite is 09 Abu Dhabi - it is real "my lips but better" shade - which means I can apply it even without a mirror, it just blends with my natural lip color so perfectly. Somehow it also reminds me of my love - MAC Velvet Teddy lipstick, which I tend to use every single day since I purchased it.

05 Antwerp, however, is not the shade I reach for on a daily basis - mainly because it is so bright in real life. The shade is really perfect for summer, but not so much for work. Also, it is more striky when applying - it means you need to be more careful and precise when applying.

What I didn't like about them? The scent seems to be a bit too sweet. Maybe it would work out in autumn/winter but for summer it feels a bit sickly.


Lasting power is semi-good - 2-3 hours, which I suppose is ok. Also, they are quite drying on lips, at least for me.

You can buy them here
Price - 8,95€
Rating - 8/10

Zinot manu aizraušanos ar matējošiem lūpu produktiem, nav nekāds brīnums, ka pirmais produkts ko esmu iegādājusies no NYX ir tieši matējošie lūpu krēmi. Neesmu pilnīgs spīdīgo lūpu krāsu un spīdumu pretinieks, bet noteikti dodu priekšroku matētajam efektam.

Šo konkrēto produktu - matējošos lūpu krēmus esmu ļoti bieži redzējusi gan blogos, gan YouTube video un protams instagramā. Vienkārši nespēju palikt malā - un rezultatā iegādājos divus toņus - 05 Antwerp un 09 Abu Dhabi.

Mans absolūtais favorīts ir tonis 09 Abu Dhabi. Šis tiešam ir tas tonis ko var raksturot kā - mana dabiskā lūpu krāsa tikai labāka. Ta nav uzkrītošs, ir ļoti neitrāls un pats labākais ir tas, ka viņa tik ļoti saplūst ar manu dabisko lūpu krāsu, ka nav pamanāmas sīkās nepilnības, kas reizēm rodas uzklāšanas procesā. Šis ir tas lūpu produkts, kas uz kādu laiku aizstāja manu mīļāko lūpu krāsu - MAC Velvet Teddy, laikam jau tādēļ, ka toņi ir diezgan līdzīgi.

05 Antwerp gan nav tas tonis pēc kura sniedzos ikdienā - tas ir daudz spilgtāks nekā man sākumā likās un arī uzklāšanas procesā ir jabūt daudz precīzākam - reizēm tas atstāj tādas kā blavas strīpas uz lūpām - tādēļ šim jāvelta nedaudz vairāk laika. tomēr tonis pats par sevi ir ļoti skaists un vasarīgs.

Kas man šajos produktos nepatika? Smarža likas nedaudz pārāk salda - varbūt rudenim un ziemai tas der ideāli, bet vasarā aromats var likties pārāk salkans. 

Noturība ir aptuveni 2-3 stundas, kas pēc manam domam ir diezgan pozitīvs rādītājs. Man šie krēmi liekas diezgan sausi uz lūpām - sevišķi tonis Abu Dhabi, tas gan nerada pārāk lielu diskomfortu, bet visu laiku ir jūtams, ka uz lūpām ir sausinošs produkts.

Iegādāties var šeit
Cena - 8,95 €
Vērtējums - 8/10

1 comment:

Latest pins

Subscribe