Latest Instagrams
01/12/2012
LUSH trakums!

Skatoties dažādus video un lasot, esmu ļoti daudz dzirdējusi par kompāniju Lush un tās produktiem. Kad uzzināju, ka šis veikals ir atvēries Rīgā, daudz nedomājot devos uz tirdzniecības centru "Alfa", lai klātienē iepazītos ar tik izslavēto Lush produkciju.
Teikšu godīgi, ka viss iepriekš dzirdētais un lasītais jau pirms došanās uz veikalu bija man palīdzējis izlemt ko tieši es vēlos, tādēļ šajā reizē mani pirkumi nebija spontāni, bet var pat sacīt, ka ierodoties veikalā man galvā bija konkrēts vajadzīgo lietu saraksts.
Pirmā un galvenā lieta ko es vēlējos bija popkorna lūpu skrubis "Popcorn", par ko biju dzirdējusi ļoti labas atsauksmes. Tagad kad esmu tikusi pie šī produkta, saprotu sajūsmu par to. Sāksim jau ar smaržu-tas tiešām smaržo kā popkorns, turklāt smarža nav uzmācīgi sintētiska, bet gan identiska īstam popkornam. Kā es uzzināju lasot par šo skrubi Lush mājaslapā, tā sastāvā ir gan cukurs, gan sāls, kas padara lūpas gludas un mīkstas. Arī šī produkta lietošana ir ļoti vienkārša-ierīvējat lūpas ar produktu un atlikumu vienkārši nolaizat-jā, tas ir ēdams! Vakar vakarā tas tika izmēģināts un varu teikt tikai to labāko-lūpas tiešām paliek maigākas un mīkstākas un pats skrubis garšo pēc saldi sāļa pokorna-noteikti iesaku pamēģināt.Tālāk es kritu kārdinājumā un iegādājos vairāku vannai domātus produktus, kas gan vēl nav izmēģināti, bet nevaru sagaidīt, kad beidzot tikšu tam klāt.
Pirmais produkts par ko skaidri zināju, ka to vēlos ir vannas bumba "Zelta brīnums", kas izskatās kā maza zeltaina dāvaniņa un to pakratot ir dzirdams, ka iekšā kaut kas atrodas. Nevaru sagaidīt, kad varēšu to pamēģināt! Iespējams, tas notiks šovakar! :)"Sex bomb" ir pazīstama kā Lush viena no populārākajām vannas bumbām, kā man pastāstīja konsultante veikalā roze, kas paliek vannā pēc bumbas lietošanas ir ēdama-es gan šaubos, vai kāds tiešām riskēs to darīt. Bet pati vannas bumba viennozīmīgi ir ļoti skaista un smaržo burvīgi!Mans pēdējais vannas produkts ko iegādājos ir vannas putas "Ziemassvētku dāvanu maiss", kas izskatās vienkārši fantastiski! es to varētu turēt savā istabā kā dekoru. Turklāt izņemot ārā mazākās dāvaniņas vannas putas var lietot vairākas reizes. Un pēdējais, bet ne mazāk svarīgais pirkums - ziepes "Sultana of soap" .Apbrīnojami smaržīgas ziepes kuru sastāvā ir daudz augļu un ogu-upenes, dzērvenes un aprikozes, ir īpaši piemērotas sausai ādai, jo tās mitrina ādu, stimulē asins cirkulāciju un nomierina. Vai var vēlēties ko vairāk? Domāju, ka ne :)


Tas arī ir viss, ko iegādājos šoreiz-jāatzīst, ka esmu ļoti ieinteresēta iegādāties ko vairāk tieši no kosmētikas-sejas maskas, šampūnus, sejas tīrītājus u.c., jo kā redzat šoreiz biju vairāk koncentrējusies uz vannas produktiem. 

Visā visumā lielisks veikals ar ļoti zinošām un izpalīdzīgām pārdevējām. Nevaru sagaidīt kad varēšu vēlreiz tur iegriezties!

No comments:

Post a Comment

Latest pins

Subscribe