Latest Instagrams
12/02/2017

Iepirkšanās feelunique.com

Kopš Feelunique.com ir atkal pamainījuši savu politiku un vairs nav jāmaksā muitas nodoklis par pasūtītajām precēm, esmu pasākusi biežāk apciemot viņu mājaslapu. Turklāt pēcsvētku atlaižu periodā izvēle bija tiešam liela un cenas īpaši draudzīgas, tādēļ iegādājos dažas vairak vai mazāk nepieciešamas lietas.

Ne viss, ko iegādājos bija ar atlaidēm, bet šoreiz tiešam mēģināju pirkt to ko VAJAG, nevis to ko GRIBĀS, jo redz cena ir laba un varbūt noderēs(tas gan neattiecas uz acu ēnām :) ). Pie tam, lielākajai daļai pirkumu, atlaides ir spēkā arī šobrīd.


Lancome Hypnose Volume-a-Porter dāvanu komplekts. Kopš izlietoju savu iemīļoto Chanel skropstu tušu, meklēju tai labu alternatīvu. Lancome tušas esmu lietojusi arī agrāk, tādēļ domāju, ka arī šai nevajadzētu likt vilties. Papildus tušai, komplektā līdzi nāk arī miniatūrs melns acu zīmulis un lūpu spīdums (dikti mazā un mīlīgā iepakojumā). Skropstu tušu jau esmu pāris reizes izmēģinājusi - Chanel efektam līdzi netur - efekts ir daudz dabiskāks, bet birstīte ir ļoti patīkama, ļauj pašam "uzbūvēt" vēlamo efektu. Tuša labi turās dienas laikā, neizsmērējas un ir viegli nomazgājama dienas beigās.
Vērtējums - 9/10
Cena - €22,53 (oriģinalā cena €30,08, atlaide mājaslapā joprojām ir spēkā)
Iegādājies to šeitFleur De Force acu ēnu komplekts. Šis ir pirmais YouTuberu kosmētikas produkts ko esmu iegādājusies. Un iegādājos es to tikai un vienīgi tā pievilcīgās cenas dēļ - €1,98! Man nudien nebija nepieciešamas vēl acu ēnas, bet šādai cenai es nevarēju paiet garam. Turklāt Fleur De Force ir viena no manām mīļākajām blogerēm/YouTouberēm, tādēļ bija arī interesanti, kā izskatās viņas produkti.
Acu ēnas neesmu vēl lietojusi, bet izmēģinot tas uz rokas, iespaids palika labs - izskatas, ka tās ir labi pigmentētas un nav pārlieku "pulverīgas", kas ir daudzu lētako acu ēnu galvenā problēma. Kas interesanti - komplektā iekļauts ir nevis ierastais aplikators ēnu uzklāšanai, bet gan miniatūra otiņa. Tomēr arī diezgan nelietojama.
Vērtējums - 8/10 (tas gan ir pirmais iespaids)
Cena - €1,98
Uz doto brīdi visi acu ēnu komplekti diemžēl ir izpārdoti.
Maybelline New York Eraser Eye Concealer - produkts, kas blogeru pasaulē komentārus neprasa. Iepriekš jau biju to iegādājusies, bet diemžēl pārāk tumšā tonī. Tas ir konsīleris paredzēts tieši acu zonai, nomaskē tumšos lokus un maisiņus zem acīm. Man šajā produktā ļoti patīk tā sūkļveidīgais aplikators - uzklāšanas procesu tas noteikti padara vieglāku.
Vērtējums - 9/10
Cena - €7,67 (pašlaik ir nopērkams ar 34% atlaidi par €5,06 )
Iegādājies to šeit


St.Tropez Tinted Gradual Tan Loation. Esmu beidzot saņēmusies izmēgināt paštonējošos līdzekļus. Tā ka esmu dzirdējusi labas atsauksmes par St.Tropez produktiem izvelējos šo losjonu un Sienna Luxury Tanning Mitt - cimdu mākslīgā iedeguma uzklāšanai. Nudien nevaru pateikt neko daudz, kā vien to, ka St.Tropez produktssmaržo ļoti patīkami, cimds ir ļoti mīksts un pēc lietošanas baidos izskatīties ka plankumains leopards. Ja kāda no jums ir piešāvusi roku paštonejošo līdzekļu uzklāšanā - labprāt uzklausīšu padomus!
Cena - €13,44 St.Tropez līdzeklim (tagad akcija ir beigusies, spēkā pamatcena €19,20) un €5,06 cimdam (šobrīd spēkā 20% atlaide - €4,03)
Iegādājies tos šeit - cimds un paštonējošais līdzeklisTas arī viss, ko iegādājos no Feelunique mājas lapas. Vai esat lietojušas kādus no augstāk minētajiem produktiem? Un vai mēdzat iepirkties Feelunique?

No comments:

Post a Comment

Latest pins

Subscribe