Latest Instagrams
01/11/2016

Origins GinZing Refreshing Eye Cream to Brighten and Depuff atsauksme

This is one of the most raved about Origins product, and as I needed a new eye cream I decided that it is time for me to try the world's famous GinZing eye cream.


Well, this is a really good one. I've never felt big improvements whilst using eye creams - they just quietly did they job - kept my eye area moisturized and that's pretty much it. But this little wonder goes a step further - it is really depuffing! I have the worst under eye circles that are still visible under tons of concealer, bet after using GinZing they have become less noticeable. Don't get me wrong - it didn't make them disappear, but the fact that it made an obvious difference is amazing. No other eye cream has achieved that.
Also, I love the packaging and the fact that it is not white as most of the eye creams are but slightly tinted! And the scent is lovely - a bit citrusy and not too overwhelming.
Is is worth the hype? For me 100% yes!
Rating - 10/10
Price - € 25,60
Buy it here
Šis viennozīmīgi ir viens no visvairāk apjūsmotākajiem Origins produktiem, tādēļ brīdī, kad sapratu, ka ir laiks iegādāties jaunu acu krēmu mana izvēle krita tieši uz GinZing acu krēmu.
Šis tiešām ir lielisks produkts, un pie šīs atziņas es nonācu pēc tikai dažām lietošanas reizēm. Redzat, līdz šim vēl nekad nebiju lietājusi tādu wow acu krēmu. Visi, ko esmu mēģinājusi ir klusiņām pildījuši savas pašas primitīvākās pamatfunkcijas - uzturējuši ādu ap acīm daudz maz mitrinātu - ne vairāk, ne mazāk. Tomēr šis mazais brīnums iet soli tālāk - tas tiešām palīdz cīņā ar pietūkumu un rinķiem zem acīm.
Riņķi zem acīm ir mana lielākā problēma - tie ir tik milzīgi, ka pat biezākais konsīlera slānis tos nevar noslēpt (ja sekojat man Instagram gan jau būsiet tos kādā bildē pamanījuši - viņiem patīk pozēt), bet lietojot šo krēmu tie ir kļuvuši mazāk pamanāmi. Nepārprotiet mani, tie nekur nav pazuduši, bet fakts, ka pasaule ir līdzeklis, kas ne tikai mitrina, bet arī vizuāli padara manu acu zonu pievilcīgāku, mani tikai un vienīgi priecē.
Vēl man ļoti patīk krēma priecīgi oranžais iepakojums un fakts, ka arī pats krēms nav garlaicīgi balts, bet gan viegli ietonēts. Tāpat patīka šķiet tā nedaudz citrusīgā, svaigā smarža, kas pat laimi, nav pārlieku spēcīga.
Vai šis produkts ir savas popularitātes vērts? Manās acīs noteikti!
Vērtējums - 10/10
Cena - € 25,60
Iegādājies šeit

No comments:

Post a Comment

Latest pins

Subscribe