Latest Instagrams
26/02/2017

Februāra favorīti

Es neaizraujos ar ikmēneša favorītu atspoguļosanu blogā, un tas ir galvenokārt tāpēc, ka ne katru mēnesi man parādās kādi jauni favorītprodukti. Tomēr pašlaik esmu ievērojusi, ka ir vairākas lietas, ko esmu ļoti iemīļojusi un lietoju teju katru dienu. Dažas no tām ir pilnīgi jaunas, bet jau iekarojušas savu vietu, dažas ir manā īpašumā jau labu laiciņu.

 1. Artistry Exact Fit tonālais krēms - ar šo produktu attiecības man veidojās ilgi. No sākuma nepatika, tad sāku saprast, ka gala rezultāts nav peļams un šobrīd tas ir mans mīļākais tonālais krēms. Tā kā tam ir ļoti laba sedzamība un noturība, lietoju to reizēs kad zinu, ka būs gara diena un ka ir nepieciešams izskatīties labi visas dienas garumā (ejot uz darbu ne vienmēr tas ir primārais).

2. Maybelline The Erase Eye konsīleris - šis manā kosmētikas maciņā ir atradies jau ilgu laiku, diemžēl nepareizā tonī - daudz par tumšu. Nesen iegādājos to tonī Light un nevaru beigt lielīt. Ideāli nomaskē tumšos lokus un citas nepilnības zem acīm, pateicoties aplikatoram ir viegli uzklājams un nesakrājas rieviņās. Lai gan produkts ir primāri paredzēts acu zonai, lietoju to arī lai nomaskētu nepilnības uz zoda un ap degunu.

3. L'Oreal Brow Artist Genious kit - produkts, kas ilgāku laiku krāja putekļus, jo pēc pirmajām lietošanas reizēm mani galīgi neuzrunāja. Tagad tas ir mana ikdienas meikapa rutīnas obligāta sastāvdaļa. Esmu sadraudzējusies ar ēnām, vaska daļu joprojām neizmantoju. Ļoti patīk iepakojums - mazs, plāns un spogulītis ir ļoti ērts un pietiekmi liela izmēra.

4. Rimmel sejas kontūrēšanas palete - teju visi Rimmel produkti, kuriem savu roku pielikusi Keita Mosa ir apskaužami labi. Vismaz manā skatījumā. Šajā paletē man patīk tas, ka visas krāsas ir samērā piezemētas, līdz ar to arī uzklājot uz sejas tās ir ļoti neuzkrītošas un neitrālas. Tieši tas kas vajadzīgs tādam ka es - cilvēkam, kam gribas sejas kontūras nedaudz izcelt, bet roka kontūrēsanā nav ietrenēta. Arī ļoti kompakts un pārdomats iepakojums.

5. Bourjois Liner Clubbing šķidrais acu laineris. Ar šo laineri, man vienmēr, uzsveru vienmēr ar pirmo reizi izdodas uzvilkt ideālu kaķaci. Ikdienā ar to neaizraujos, jo nekad nav sanācis un arī nav laika bezgalīgi mēģināt, bet šim produktam otiņa ir tik parocīga, ka līnijas sanāk vienārši labas ar pirmo reizi. Šo pēdējo nedēļu kaķaci vilku katru dienu un tas man aizņēma 2-3 minūtes. Vienīgais trūkums - lietū vai sniegā galīgi nav noturīgs un notek gandrīz momentā.

6. FleurDeForce acu ēnas tonī 020 Lunar Rose. Šīs ēnas iegādājos feelunique.com atlaižu laikā, kad cena tām bija neticami laba - 1,98€. Kā jau iepriekš minēju - uz YouTuberu produktiem skatījos ar diezgan lielu skepsi un arī uz šī acu ēnām lielas cerības neliku. Tomēr jāsaka, ka šīs ēnas ir ātri izkonkurējušas pārējās - patīk gan noturība, gan tas cik tās viegli klājas (pirms sāku lietot likās, ka tās būs ļoti pulverīgas un ne pārāk pigmentētas). Ņemot vērā cenu un rezultātu - viens no maniem pēdējā laika labākajiem pirkumiem.

7. Nanshy otas. Gluži nejauši, ejot garām pamanīju mazmazītiņo Lovemakeup veikaliņu un iegadājos divas Nanshy otas - kontūrēšanas otu un otu tonalā krēma uzklāšanai. Abas ir ļoti mīkstas, cruelty free un veganiem piemērotas, kas ir tikai apsveicami. Lietošanā arī ļoti patīkamas - ātri ieņēma savu vietu manā ikdienas makeup rutīnā.

8. H&M uzacu otiņa ar birstīti - izcils produkts ņemot vērā, ka maksāja tikai 2,99€. Birstīte savu uzdevumu pilda lieliski, pie otiņas lietošanas bija nedaudz jāpiesaujas, jo sariņi ir ļoti smalki un gludi, labam rezultātam prasa daudz produkta, bet rezultāts ir to vērts.

1 comment:

  1. man ir daži produkti tādi paši kā Tev - sākumā nepatīk, bet, kad dodu otro iespēju un mēģinu sadraudzēties, kļūst par pašiem mīļākajiem produktiem. :D

    ReplyDelete

Latest pins

Subscribe