Latest Instagrams
07/05/2014

Gribam skaistus matus! Andrew Barton S.O.S. HELP ME!

Mati - sievietes galvenā rota. Mēs visas vēlamies skaistus un veselīgus matus, bet ļoti bieži skaistums un veselīgums neiet gluži roku rokā. Krāsošana, žāvēšana, taisnošana un cirtošana - tas viss atstāj uz mūsu galvas rotu nopietnas sekas.
Es savus matus esmu mocījusi visos iespējamajos veidos-krāsojusi, balinājusi un matu taisnotājs ir manas ikdienas neatņemama sastāvdaļa. Tā kā samērā nesen atkal no melnas matu krāsas pārgāju uz karameļu brūnu balinot šķipsnas - mani mati zaudēja pēdējās dzīvīguma pazīmes. Es ieguvu kāroto matu krāsu, bet  līdz ar to sausus salmiem līdzīgus matus un šķeltus galus. Aktīvi lietojot dažādas matu maskas es varēju uzturēt matus pie samērā pieņemama izskata, bet vienalga gala rezultāts bija bēdīgs.Līdz kādu dienu devos uz Drogām jauna šampūna meklējumos un nejauši tiku pie sava glābēja un mana jauna mīļākā šampūna!
Andrew Barton S.O.S. HELP ME! 
Uzreiz brīdinu - mazgāšanas procesā mati paliek  raupji un pēc izjūtām nu gluži kā salmu saišķis, bet neļaujiet tam sevi apmuļķot! Izžāvēti mati ir neticami spīdīgi, gludi un... viegli. Savādāk to nevaru noraksturot :)
Pirmajā reizē līdz ar šampūnu iegādājos matu masku, bet pašlaik lietoju kondicionieri - abi produkti ir vienlīdz lieliski.
Viss ko varu ieteikt ir - izmēģiniet! Dažas no manām paziņām arī ir sākušas lietot šīs līnijas produktus un arī nav vīlušās, tādēļ ceru, ka arī jums tie patiks!
Cena aptuveni 8-9 eiro.

No comments:

Post a Comment

Latest pins

Subscribe