Latest Instagrams
13/06/2014

Soap and Glory.

Ja Jums, tāpat kā man nav sveša Youtube "beauty guru" un blogeru pasaule, tad noteikti esat dzirdējušas par Soap and Glory produktiem. Visiem tie patīk, visi ir sajūsmā par to sniegti efektu un smaržai vadoties pēc atsauksmēm ir jābūt vienkārši dievīgai.  Nu protams, ka mani tas viss ļoti ieintriģēja un drīz vien spīdošam acīm šiverēju pa interneta plašumiem, lai atrastu to īsto un vienīgo saiti, kas man piedāvās iegādāties šīs firmas produkciju.
Mans partneris šajā noziegumā bija vecais labais Ebay. Atradu piedāvājumu par samērā izdevīgu cenu un izvēlētie produkti jau bija ceļā pie manis.
Iegādājos slaveno Breakfast Scrub un Bright and Bubbly dāvanu komplektu, kura sastāvā bija četri populāri Soap and Glory produkti mini versijā (šo iegādājos, jo viens no produktiem bija vēl populārākais roku krēms "Hand Food").Breakfast Scrub.
Mans mīļākais produkts, vienkārši lielisks skrubis ar tiešām lielisku smaržu. Sastāvā auzas, šī sviests, cupuacu (http://www.cupuacu.org/what-is-cupuacu.html) abrazīvās daļas, kā arī banānu, mandeļu un medus ekstrakti - smaržo tikpat labi cik izklausās. Pēc konsistences ļoti biezs, ļoti labi pilda savas funkcijas un āda pēc lietošanas ir ļoti maiga. Smaržo pēc grauzdēta cukura (vislabākajā nozīmē). Cena - EUR 11.31
Dāvanu komplekts - cena EUR 11.45
Roku krēms "Hand Food"
Labs, bet neesmu sajūsmā. Vairāk tieši par smaržu - jo šis produkts tiek slavēts un celts saulītē tieši tā smaržas dēļ. Es nebiju sajūsmā. Bija ok, bet ne manā gaumē. Pats produkts labs, mitrina roku ādu, ir patīkams uzklāšanas ziņā, laba konsistence. Otrreiz nepirktu.
"Clean on me"
Dušas želeja. Smaržo gandrīz tāpat kā "Hand Food". Vairāk neko nevaru pateikt, nav labākais ne arī sliktākais produkts ko lietoju."Scrub of Your Life"
Vēl viens skrubis, bet šim formula ir pilnīgi savādāka, mitrinošs efekts, lietojot putojas un ir daudz vieglākas konsistences. Man patīk."The Righteous Butter"
Mitrinošs ķermeņa sviests. Pēc konsistences patīkams, viegli klājas, ļoti labi mitrina ādu.Kā jau nopratāt, sajūsmā biju tikai par vienu no visiem produktiem - "Breakfast Scrub" - tu viennozīmīgi esi mans favorīts! Kas man nepatika pārējos ir specifiskā Soap and Glory smarža. Acīmredzot tas, par ko "fano" visa pasaule nav īsti mans.
Es pat nezinu kā šo smaržu noraksturot, bet manai gaumei tā ir pārāk koncentrēta un spēcīga. Iespējams, ka ja tā būtu mazāk intensīva, arī es pievienotos Soap and glory pielūdzēju pulciņam, bet ne tagad, vēl ne :)

Tomer ir kāds produkts ko es ļoti vēlos tuvākajā nākotnē iegādāties: http://www.soapandglory.com/makeup/eyes/eyebrow-pencils/archery . Joprojām ideālā uzacu produkta meklējumos :)

Vai esat mēģinājušas Soap and Glory Produktus un kādas ir Jūsu domas par tiem?

Veiksmīgas brīvdienas!
Santa xx


No comments:

Post a Comment

Latest pins

Subscribe