Latest Instagrams
27/04/2015

Bio oil - atsauksme

Bio Oil eļļa ir tas produkts ko iegādājos tikai un vienīgi reklāmas pamudināta - pusdienu pārtraukumā darbā šķirstīju žurnālu Ieva un uzdūros Bio Oil reklāmai, kas mani uzreiz uzrunāja. Nē, man nav striju vai suņa kodumu rētu - bet man ir bijis ļoti pumpām bagāts zods un ļoti niezoši pirksti, kas pumpas pieteicās izspiest, atstājot manu seju izskatāmies ....šausmīgi. Tā kā pumpu atstātos brūnos plankumus uzskatīju par tiešam nejaukām rētām, nolēmu iegādāties šo brīnumeļļu.


Ar ko Bio Oil ir populāra?
Bio‑Oil – īpaša eļļa ādas kopšanai – palīdz mazināt rētu un striju saskatāmību un izlīdzināt 
nevienmērīgu ādas toni. Tā labvēlīgi ietekmē arī novecojošu un sausu ādu. Bio‑Oil eļļa ādas kopšanai ir vairākkārt godalgota, saņemot 224 apbalvojumus, un pēc parādīšanās pasaules tirgū 2002. gadā tā ir kļuvusi par visvairāk pārdoto rētu un striju produktu 18 valstīs.


Kāds ir Bio Oil sastāvs?

Bio‑Oil sastāvā ir apvienoti uz eļļas bāzes suspendēti augu ekstrakti un vitamīni. Tā satur progresīvu sastāvdaļu – PurCellin Eļļu™, kas maina sastāva kopējo konsistenci, padarot to vieglu un beztaukainu, kā arī nodrošinot augu ekstraktu vērtīgo vielu un vitamīnu ātru uzsūkšanos.
Bio‑Oil drošums ir pārbaudīts atbilstoši Eiropas Parlamenta un Padomes regulai par kosmētikas līdzekļiem. Ir novērtētas katras izmantotās sastāvdaļas toksikoloģiskās īpašības, ķīmiskā struktūra, koncentrācija un kopējā ikdienas ekspozīcija, līdzekli atzīstot par drošu (arī lietošanai grūtniecēm).
Zīmols Bio‑Oil pieder pie Beauty Without Cruelty kosmētikas grupas.

Tas viss lika man uz liku pamāt ardievas manai L'Oreal sejas eļļai un doties uz tuvāko aptieku pēc Bio Oil. Bio Oil ir pieejama teju vai katrā aptiekā (es savējo iegādājos EuroAptieka).

Lietoju šo produktu nu jau otro mēnesi un ir jāatzīst, ka sāku saprast vispārējo sajūsmu. Lietoju to tikai sejas ādai, turklāt katru dienu - gan rītos gan vakaros un rezultātus sāku pamanīt apmēram pēc nedēļas. Āda ir kļuvusi veselāka, ir labi mitrināta, ādas tonis ir izlīdzinājies un brūnganās rētas no pumpām ir palikušas krietni blāvākas - arī jaunas pumpas parādās daudz daudz retāk.

Tuvākajā laikā nedomāju atteikties no šī produkta, jo jūtu, ka tas man tiešām palīdz un ādas stāvoklis uzlabojas. Pieņemu, ka vasarai tas gan varētu būt par smagu. 

Nedaudz par pašu lietošanu - nedaudz ķēpīga - jo nav dozatora - produktu no pudelītes ielejam plaukstā un ātri klājam uz sejas, ādā eļļa iesūcas ātri un viegli. Smarža nav pārāk izteikta, līdz ar to nedomāju, ka tā varētu būt sevišķi traucējoša.

Cena aptiekās - aptuveni 12 Eur (EuroAptiekā šobrīd ar 28% atlaidi - 8.99 Eur)

Vai esat lietojušas šo eļļu? Kādas ir Jūsu domas par šo produktu?

2 comments:

 1. Man ir tieši tāda pati bēda ar tām rētām uz zoda un arī tieši tāpēc iegādājos šo eļļu, bet lietojot konstanti katru dienu divu nedēļu garumā neredzot nekādu efektu, es atmetu ar roku, līdz man blogā ieteca vienu tik tiešām efektīgu masku, kas man rētas jau praktiski noņēmusi nost. Tā ir sodas maska, kas ir jāveido no sodas un minerālūdens un jāpatur līdz soda sacietē un jānoskalo. Man visi rinkī ir atzinuši, ka efekts noteikti ir zods ir palicis daudz blāvāks.
  https://www.pinterest.com/pin/369576713147498270/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Noteikti izmēgināšu - jo ar eļļām efekts ilgi jāgaida un uz vasaru gribās ātrāk labi izskatīties :)

   Delete

Latest pins

Subscribe