Latest Instagrams
17/05/2015

Charlotte Tilbury K.i.s.s.i.n.g mini lipstick trio atsauksme

Visi, kas seko skaistuma ziņām un lasa blogus droši vien ir dzirdējuši par Charlotte Tilbury un viņas kosmētikas līniju. Pēdējo gadu laikā viņas brends it uzņēmis nopietnus apgriezienus un ir visur - un visi viņu mīl. Pietiek tikai uzmest aci viņas produkcijai, lai saprastu kāpēc - vizuāli ļoti skaisti un gaumīgi iepakoti skaisti produkti - kurai sievietei tas var nepatikt?


Mazliet par pašu brenda radītāju - Šarloti. Šarlote, kā make up māksliniece, sadarbojas ar vairākiem slaveniem fotogrāfiem, Supermodelēm (piemēram Keita Mosa) un žurnāliem, tādiem kā Vogue, Vanity Fair u.c.  2012.gadā viņa izveidoja savu YouTube kanālu, kurā radīja make up uzklāšanas pamācības un izveidoja arī savu blogu (www.charlottetilbury.com). 2013.gada septembrī Šarlote atklāja pati savu kosmētikas kolekciju.

Kopš pirmo reizi apskatīju Charlotte Tilbury kosmētikas līniju uzreiz sapratu, ka mani uzrunā tieši lūpu krāsas. Manu patiku pret tām nostiprināja gan iepakojums (skaistas rozā zelta tūbiņas), gan toņi, gan blogeru sajūsmas pilnās atsauksmes. Kad beidzot biju nobriedusi veikt pasūtījumu izvēlējos Charlotte Tilbury K.i.s.s.i.n.g mini lipstick trio - mazo lūpu krāsiņu komplektu. Doma bija gluži vienkārša - nezinot vai man patiks formula,  labāk nomēģinu trīs dažādu toņu mini versijas, nekā ieguldu gandrīz tādu pašu naudu vienas normāla izmēra lūpu krāsas iegādei.

Komplektā ir trīs toņi - So Marilyn, Penelope Pink, Bitch Perfect.

 Toņi: Penelope Pink, Bith Perfect, So Merilyn


Ar lūpu krasu kvalitāti esmu ļoti apmierināta - klājas viegli, ir mitrinošas un ir ļoti noturīgas. Jāatzīst, ka šīs man patīk labāk nekā Nars. Kaut arī zināju ka esmu pasūtījusi mini versijas lūpu krāsas, mani vienalga pārsteidz fakts cik viņas ir sīciņas! Bet neļaujiet tam sevi apmuļkot-bēšīgos toņus lietoju samērā bieži - tās vēl nav pat līdz pusei izlietotas - ekonomisks produkts.


Krāsas: Penelope Pink, So Merilyn, Bitch Perfect

Kopsummā jāsaka, ka esmu uz Charlotte Tilbury āķa uzķērusies - man tiešām patika viss - gan pats produkts gan nenormāli skaistais iepakojums. Nākotnē noteikti plānoju pasūtīt pilna izmēra lūpukrāsu, un noteikti spilgtākā tonī. Un acu ēnas no CT ir vienkārši dievīgas - un to cena diemžēl arī :)

Vai esat kaut ko mēģinājušas no Charlotte Tilbury? Kāds cits makeup brends ir jūs ieinteresējis pateicoties bloggeriem/YouTube?

2 comments:

 1. Interesanti. Neko neesmu mēģinājusi no Charlotte Tilbury un atsauksmes arī dzirdētas maz.
  Ja nav noslēpums, no kurienes sūtīji? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. es pasūtīju no Selfridges.com, bet tur piegādes maksas ir astronomiskas, nedaudz lētāk būs no viņu pašu mājaslapas http://www.charlottetilbury.com/ :)

   Delete

Latest pins

Subscribe