Latest Instagrams
03/06/2015

Produkti no RITUALS - atsauksme

Par Rituals un viņu produkciju biju dzirdējusi labas atsauksmes jau labu laiku atpakaļ, un vienmēr zināju, ka nākotnē noteikti vēlēšos pamēģināt kādu no viņu produktiem. Tādēļ, kad man radās iespēja izmēģināt viņu produkciju ar prieku piekritu šai iespējai.
Rituals filozofija ir gaužam vienkārša - Laime ir atrodama sīkumos. Un ar savu produkciju Rituals cenšas mūsu ikdienas darbus un pienākumus pārvērst īpašos mirkļos ar skaistu luksusa produktu palīdzību.

Man bija iespēja izmēģināt trīs produktus no Rituals - Ginkgo's Secret roku balzāmu, Zensation Organic Rice Milk & Cherry Blossom putojošo dušas želeju un Jasmine Delight - zaļo tēju ar jasmīniem.
Ginkgo's Secret roku balzāms - balzāms ar ženšeņu un ginko biloba paredzēts sausai/ļoti sausai ādai. Produkts smaržo vienkārši fantastiski - svaigs un salds aromāts vienlaicīgi - smarža, kas patīk nu ļoti, bet nav noraksturojuma un liks ik pa laikam "netīšām" pakasīt degunu, lai to varētu atkārtoti pasmaržot. Balzāms klājas viegli, ātri iesūcas ādā to lieliski mitrinot. Pēc uzklāšanas uz rokam paliek tāds kā vaskam līdzīgs aizsargslānis (vislabākajā nozīmē), kas roku ādu ilgstoši atstāj mitrinātu. Arī smarža ir salīdzinoši noturīga.
Cena - 10 Eur

Zensation Organic Rice Milk & Cherry Blossom putojoša dušas želeja - Metāla flakons ar aerosola pumpīti liks domāt, ka tā ir matu laka, matu putas, jebkas citas -tikai ne dušas želeja, vai ne? Ļoti interesants un unikāls produkts - no flakona produkts izspiežas kā želeja un acumirklī pārvēršas putu mākonī. Aromāts  - atkal lielisks, ar maigu ķiršu konfekšu pēcgaršu (cherry blossom tomēr!). Lietošanā ļoti ekonomisks un patīkams lietošanā :) 
Cena - 8 Eur

Un visbeidzot Jasmine Delight - zaļā tēja ar jasmīniem. Neesmu zaļās tējas fans - reizēm to dzeru, jo zinu, ka tā ir veselīga utt., bet nekādu prieku no tā negūstu. Bet šī tēja man tiešam garšo - garša ir maigāka un vieglāk panesama. Nezinu vai tas ir placebo efekts - jo ja esmu sajūsmā par pārējiem produktiem kāpēc lai nepatiktu arī šis, vai arī tā tiešam ir īpaši labas kvalitātes tēja. Bet lai fakti runā paši par sevi - no rītiem šī tēja ir nomainījusi kafiju. Un es savu rītu bez kafijas iepriekš nevarēju iedomāties. Arī sastāvs ir iepriecinošs - zaļā tēja un jasmīnu ziedi. Ne vairāk ne mazāk.
Cena - 4.50 Eur

Kopsummā jāsaka, ka visi trīs produkti ko mēģināju man ļoti patika. Tā ir produkcija, ko gribas lietot, lai sevi palutinātu - derēs jebkuram dzīves gadījumam - gan dos spēku sākt jaunu dienu, gan nomierinās pēc smagas darba dienas. Un vismaz man šie produkti lika nedaudz aizmirst par ikdienas steigu, jo ieelpojot to specifiski saldeno smaržu gribas uz mirkli apstāties, aizvērt acis un veltīt nelielu drusku dārgā laika tikai sev un savai labsajūtai.

P.s - Paldies zīmola Rituals pārstāvjiem par iespēju notestēt šos produktus.

No comments:

Post a Comment

Latest pins

Subscribe