Latest Instagrams
26/07/2015

Artistry vasara

Galva vasara - mēģinu ķert katru (diezgan reto) saules staru, tādēļ nabaga blogs ir nedaudz pamests novārtā - must do saraksts ar katru dienu paliek garāks un produkti, par kuriem gribas uzrakstīt draudzīgi gaida savu kārtu plauktā. 

Šodien, neparasti siltajā un saulainajā svētdienā gaidot kādu, kas man sastādītu kompāniju saldējuma ēšanā nolēmu uzrakstīt par diviem produktiem, kas ir ierindojušiem starp maniem vasaras favorītiem - skropstu tušu un lūpu krāsu no  Artistry. Ja sekojat manam blogam, zināsiet, ka mana pirmā iepazīšanās ar Artistry produkciju no Amway notika pavasarī. Un ka produkti mani patīkami pārsteidza (oriģinālais raksts šeit). 

Šoreiz man bija iespēja izmēģināt Artistry Signature Eyes Lenght&Definition Mascara un Artistry Signature Color lūpu krāsa NR.55.Lūpu krāsas tonis ir lieliski piemērots vasarai - piesātināts rozā tonis, kas uz lūpām izskatās ļoti dabisks (es to vairāk sauktu ar spīdumu nevis pilntiesīgu lūpu krāsu). Lieliski piemērots ikdienai, kad gribas panākt efektu - mana dabiskā lūpu krāsa, tikai nedaudz spilgtāka :)

Produkts, kas manī izraisīja absolūtu sajūsmu un ko es noteikti gribēšu iegādāties atkal ir skropstu tuša. Pati tuša ir ok  - vienā vai divas kārtās uzklāta ta ir diezgan dabiska un nav pārāk uzkrītoša, ja gribas dramatiskāku efektu - to bez problēmām var panākt uzklājot lieku kārtu - tiešām garam un kuplām skropstām. Der gan ikdienai gan arī vakaram. Kas mani visvairāk pārsteidza un sajūsmināja bija tās noņemšanas process. Meitenes - aizmirstat par cītīgu acu berzēšanu ar kosmētikas noņēmēju un pandas acīm nākamajā rītā (jo vienmēr kāds krikucis tušas pamanās palikt)! Lai noņemtu šo tušu pietiek tikai ar siltu ūdeni - tuša vienkārši noslīd no skropstā melnu šķiedru izskatā - zem acīm nepaliek nekādi melnumi un noņemšanas procesā ļoti labi var redzēt vai kaut kas nav tomēr palicis skropstās.
Arī pa dienu tuša nenobirst un neizsmērējas - manas acīs ideāls produkts :)

Atvainojos par briesmīgo foto, bet tas ir vienīgais kurā ir lietoti abi iepriekš minētie produkti vienlaikus -  kā jau minēju - koptēls ļoti dabisks :)

Vai esat mēģinājušas Artistry produkciju? Kāds ir Jūsu vasaras ejošākais make up?

No comments:

Post a Comment

Latest pins

Subscribe