Latest Instagrams
15/11/2015

CATRICE - jaunumi

Līdz šim Catrice brendu kā tādu esmu diezgan ilgu laiku ignorējusi - esmu iegādājusies šādus tādus produktus (lūpukrāsu, uzacu ēnas un konsīleri), bet ikdienā parasti gāju garām viņu stendam. Tomēr sekojot latviešu blogerēm nevarēju nepamanīt, ka Catrice ir diezgan daudz slavēts un iemīļots ražotājs. Turklāt brends ir arī cruelty free - tātad pilnīgi pret testēšanu uz dzīvniekiem, kas protams ir liels pluss. Apkopojot visu šo informāciju un Catrice draudzīgās cenas nolēmu iegādāties vairākus produktus.


1. Prime and Fine Anti Red Base - maigi zaļa bāze neitralizē spīdumu un sniedz ilgnoturīgu, vienmērīgu sejas toni. Mitrinoša iedarbība. Šī ir pirmā make up bāze ko esmu iegādājusies un izmēģinājusi (ja neskaita mazmazītiņu Benefit Porefessional paraudziņu). Tā ka mana sejas āda ir diezgan problemātiska un bieži nākas cīnīties ar pumpām un apsārtumiem nolēmu izmēģināt tieši apsārtumu mazinošo bāzi. Bāze ir baisi gaiši zaļā krāsā, bet iestrādājot ādā zaļais tonis pazūd atstājot ādu labi mitrinātu un tiešām piešķirot tai vienmērīgāku toni. Smarža ir ļoti neitrāla un neuzkrītoša.
Cena - € 4,69 (30 ml)


2. Kompaktais pūderis "Multi Color Compact Powder" - matējošs pūderis 5 toņos - perfekti izlīdzina sejas toni. Dabiski mirdzošam un nevainojamam finišam. ļoti smalks un maigs, piemērots jebkuram ādas tipam. Izvēlējos toni 010 Rose Beige. Ļoti skaists produkts, viennozīmīgi interesantāks nekā parastais kompaktais pūderis. Un viens no maniem šī brīža favorītiem - ja pirms tā iegādes lieliski iztiku bez pūdera, tad tagad bez tā jūtos "nepabeigta" - piešķir sejai patīkamu dzīvīgumu.


3. Illuminating Blush vaigu sārtu - izgaismojošs sārtums apvieno divus dažādas intensitātes toņus ar maigu mirdzumu un vieglu pērļu efektu. Tas akcentē vaigu kaulus, kā arī sniedz tavam sejas tonim definīciju un mirdzumu. Izvēlētais tonis - 030 Kiss me Ken. Varbūt vizuāli sārtums izskatās diezgan biedējošs - diezgan spilgts un pilns arī spīdumiem, bet uzklājot uz ādas - vienkārši burvīgs. Jā, ar daudzumu ir jāuzmanās - sārtums ir ļoti pigmentēts un pāršaut pār strīpu ir vieglāk par vieglu, bet gala rezultāts ir to vērts! Un spīdumi, kas produktā ir redzami lielā daudzumā uz ādas ir nemanāmi - tātad arī ikdienā lietojams produkts.
Cena  - €4,19 (5g)


4. Izgaismojošs līdzeklis uzacīm Eyebrow Lifter. Zīmulis uzacu liftingam optiski paceļ uzacis un piešķir spožumu visai acij. Viegli lietojams produkts, sevišķi piemērots tiem, kam patīk akcentēt uzacis.
Cena  - €2,09 (3g)

5. Ultimate Color lūpukrāsa  tonī 340 Berry Bradshaw. Tonis, kas izrādās ir diezgan līdzīgs MAC Captive lūpu krāsai, tomēr šī ir vairāk mitrinoša ar spīdumu, kamēr MAC tomēr ir vairāk matēta. Tieši spīduma dēļ ir vairāk pamanāma, tādēļ izvēlētos to uzklāt vakaros - kaut kur izejot. Ideāls rudens tonis. Ļoti mitrinoša un patīkama, noturība vidēja.
Cena - €4,19 (3,8g)

No kreisās uz labo - Pūderis, uzacu izgaismotājs, lūpu krāsa, vaigu sārtums un bāze.


Kurus no minētajiem produktiem esat lietojušas? Kas vēl Catrice piedāvājumā ir izmēģināšanas vērts?

4 comments:

 1. Man patīk Catrice! Tiešām feins, kvalitatīvs drugstore brends, nekas līdz šim nav licis vilties. Favorītos man ir lūpu krāsas (kādi 5 toņi), uzacu zīmulis, Liquid camouflage konsīleris, ēnu bāze, nagu lakas, lūpas palielinošais spīdums. Gribētos arī kādu tonālo krēmu kādreiz pamēģināt, bet nevaru sev toni atrast..

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mani arī viņu tonālie ir ieinteresējuši, bet nebija laika tuvāk papētīt. Man pats pirmais pirkums no Catrice bija diezgan liela vilšanās - lūpu spīdums, kas man nu nemaz nederēja, bet visi pārējie pirkumi bija ļoti labi :)

   Delete
 2. Man ir bijis diezgan daudz no Catrice, mīļākās ir lūpu krāsas. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jā, lūpu krāsas viņiem tiešām labas :)

   Delete

Latest pins

Subscribe