Latest Instagrams
16/12/2015

Christmas TAG

Sveikas!

Nolēmu pievienoties Christmas TAG pildītāju pulciņam! :)1. Kur Tu parasti pavadi svētku brīvdienas?
Svētkus vienmēr pavadu laukos pie mammas.  Man Ziemassvētki ir īsti ģimenes svētki, tādēļ mājas ir labākā vieta, kur tos sagaidīt.

2. Ko Tev patīk darīt svētku brīvdienās?
Vienkārši atpūsties - daudz ēst, skatīties neskaitāmas reizes redzētās Ziemassvētku filmas, klačoties ar mammu, apciemot vecmammu. Darīt visu to, kam ikdienā laika nepietiek.

3. Kas ir Tava mīļākā Ziemassvētku filma?
Man patīk klasiskas un sirsnīgas Ziemassvētku filmas, kā Miracle on 34th Street, Wonderful life. 

4. Kas ir Tava iecienītākā Ziemassvētku dziesma?
Viena no pēdējo gadu favorītiem ir ROBERT WELLS & LITTLE MIKE WATSON - A very merry Rockin good christmas. Absolūti dievinu The Pogues Featuring Kirsty MacColl - Fairytale Of New York - tā laikam būs mana īstenā Ziemassvēku himna un vēl protams Celine Dion - So This Is Christmas, bet šo sarakstu es varētu turpināt bezgalīgi, es mīlu visas Ziemassvētku dziesmas!

5. Kas ir Tavs mīļākais svētku ēdiens?
dieni, kas tiek celti galdā mūsu ģimenē varbūt nav tradicionālie Ziemassvētku ēdieni, bet mums bez tiem svētki nav iedomājami. Vakara nagla ir "gaļa gaļā" - jeb ar malto gaļu pildīti gaļas veltnīši, nosaukumam nu ļoti atbilstoši :) Un mammas gatavotais kafijas krēms ar ķīseli un protams mandarīni! Man patīk cept un rotāt piparkūkas, bet neesmu tas naskākais to ēdājs. Un vēl protams štovēti kāposti un klasiskais rosols! Klasika mums cieņā - moderniem un diētiskiem ēdieniem mūsu galdā vietas nav.

6. Vai Tu atver dāvanas Ziemassvētku vakarā (24.dec.) vai Ziemassvētku dienā (25.dec.)? 
Noteikti 24.decembrī! Mēs esam ļoti nepacietīga ģimene un parasti nogrēkojam un veram vaļā jau pirms vakariņām, ja gribasspēks ir lielāks, tad cenšamies nociesties pēc vakariņām :)

7. Vai Tu pavadi Ziemassvētkus "mājas drēbēs" (pidžama un tml.) vai saposies svētku drēbēs?
24. decembrī, kad ir svētku vakariņas, cenšamies uzposties. Pēc vakariņām, kad punči pilni ieslīdam pidžamās vai kādās citās mājas drēbēs no kurām neizlienam līdz svētku beigām.

8. Kādas svētku tradīcijas Tu ievēro?
Pušķojam eglīti, cepam piparkūkas. Man šie svētki ir vairāk ģimenes kopā būšanas dienas, kad laiks nedaudz apstājas, un varam vienkārši pabaudīt viens otra kompāniju. Ar tradīcijām pārāk neaizraujamies.

9.Vai Tu cep piparkūkas, pīrāgus, būvē piparkūku mājiņas?
Piparkūkas cepam, agrāk ar mammu pat pašas mīklu taisījām, vēl tagad atceros kausēta medus smaržu. Tagad esam slinkākas, pērkam gatavo. Piparkūku mājiņas neesmu taisījusi, bet ļooti gribas, varbūt šogad... :)

10. Vai Tev ir dabīgā vai mākslīgā eglīte?
Dabīgā! Dabīgās eglītes smaržu aizstāt nevar nekas. Šogad esam nopirkuši eglīti podiņā, ko pēc svētkiem mēģināsim iestādīt vecāku pagalmā. Vecāku mājās arī tikai dabīgās eglītes cieņā. Mākslīgā būtu zem tēta goda :)

11. Vai Tev labāk patīk saņemt vai dot dāvanas?
Viennozīmīgi dot! Lai cik lielas galvassāpes sagādā dāvanu rūpēšana, beigās tas atmaksājas ar uzviju!

12. Foršākā Ziemassvētku dāvana, ko esi saņēmis.
Droši vien kādi no bērnības pārsteigumiem, ko bija sagādājis Ziemassvētku vecītis.  Cītīgi rakstīju vēstules un naktīs centos neaizmigt, lai varētu viņu sagaidīt un vienmēr bija ļoti pārsteigt, ka viņš manas ziņas ir saņēmis un izpildījis.

13. Vai Tu esi profesionāls dāvanu saiņotājs vai ne pārāk? 
Ne pārāk - man ne sevišķi padodas pašas dāvanas ietīšana saiņojamajā papīrā, bet kad tiekam pie lentīšu siešanas un kastes rotāšanas - tur gan man iet tīti labi  (manuprāt).

14. Kad Tu saprati, ka Ziemassvētku vecītis neeksistē?
Tā kā dzīvojām laukos, vecāki stāstīja, ka pie manis nāk nevis parastais Ziemassvētku vecītis, bet meža vecītis - viņš ir tievāks, ar brūnu bārdu un mētelis viņam ir sūnu zaļš, nevis sarkans. Es  šim stāstam svēti ticēju, un kad ejot pirmajā klasītē un citiem bērniem sapratu ka vecītis ir riktīgs izdomājums, dziļi sirdī tomēr cerēju, ka mans meža vecītis ir īsts. Kad nedaudz vēlāk vecāki atzinās, ka viss ir izdomāts man sirds lūza. Tik vīlusies un nodota jutos! :)

15. Vai Tu taisi Jaunā gada apņemšanās un vai pēc tam tās ievēro?
Nē, es sevi pārāk labi pazīstu un zinu, ka šāda veida apņemšanās nav priekš manis. Esmu pārāk slinka pat lai apņemtos kaut ko, kur nu vēl lai sāktu pildīt!

16. Ar ko Ziemassvētki ir īpaši Tev? 
Gada ģimeniskākie un mīlestības pilnākie svētki. Laiks, kad nedomāt par sevi, bet citiem!


2 comments:

Latest pins

Subscribe