Latest Instagrams
11/01/2016

H&M Beauty

H&M Beauty range is no stranger to anyone anymore I guess. Since it made an appearance in the stores everyone in the beauty world has been talking about it. I also couldn't ignore colorful, eye-catching lines of beauty goodies and picked few things up. Although the choice was huge I ended up buying just two things  - eye shadow and a lash curler. Random, I know. For some reason, I just felt a little bit sceptical about the whole range.

However, the things I picked up didn't leave me disappointed. I absolutely loved the eyeshadow - it is so well pigmented, very blendable and staying power is amazing. I choose the shade Ginger Snap which I found perfect got autumn/winter time. The only downside is the packaging - the plastic it is made of is so light that all product seems just so cheap because of it. Little bit more weight would solve this problem because the design of the product is very lovely.
The other thing - lash curler was a complete impulse buy. I have never used one - and to be honest - I never felt a need to use one. But after hearing almost everyone raving about lash curlers and amazing things they do, I decided to give one a try. The one I picked up has cute rose gold handles and It was relatively cheap - so I just couldn't go wrong with it.
To be honest, I'm still not convinced that I need one in my life. Yes, it made a slight change in my lashes but it wasn't anything dramatical. Maybe I'm just blessed with naturally  curly lashes. But nevertheless - I'm happy that I actually own a lash curler now, and maybe I'm just lacking  practise?

H&M Beauty kolekcija nevienam vairs nav nekāds jaunums. Kopš tās parādīšanās veikalu plauktos, par to runā visi, kam ir kāda saistība ar skaistuma nišu. Arī es nevarēju  noignorēt krāsainās ailes veikalā un iegādājos dažus produktus. Lai gan izvēle bija milzīga iegādājos tikai divas lietas - pašai nezināma iesmesla dēļ uz šo kolekciju raudzījos diezgan skeptiski un nolēmu sākt ar mazumiņu. Mana izvēle krita uz acu enām un skropstu uzliecēju. 
Lai nu kā, bet manis izvēlētās lietas nelika man vilties. Acu ēnas ir vienkārši sapnis - ļoti spēcīgi pigmentētas, viegli lietojamas un ļoti noturīgas. Izvēlējos toni Ginger Snap, kas man likās ļoti piemērots rudens/ziemas sezonai. Vienīgais mīnuss - iepakojums ir no tik ļoti viegla plastmasa, ka liekas tāds...lēts. Mazliet lielāks svars šo trūkumu novērstu, jo vizuāli dizains ir izdevies.
Otrā lieta ko iegādājos - skropstu uzliecējs bija īsts impulsa vadīts pirkums. Nekad nebiju tādu lietojusi, un ja godīgi, nekad arī neizjutu vajadzību pēc tāda mana dzīvē. Bet tā kā tik daudzi ir sludinājuši skropstu uzliecēja labās īpašības, nolēmu tādu iegādāties arī sev. Manam izvēlētajam uzliecējam ir mīlīgi rozā zelta rokturīši un ļoti saprātīga cena - es vienkārši nevarēju nošaut greizi to nopērkot.
Ja godīgi, es vēl aizvien neesmu parliecināta, ka man ir nepieciešams skropstu uzliecējs. Jā, pēc tā lietošanas es pamanīju nelielas izmaiņas, bet tās nebija tik dramatiskas, lai mani pārliecinātu. Varbūt, ka manas skropstas ir dabiski pietiekami uzliektas. Bet neskatoties uz to esmu laimīga, ka manā kolekcijā ir šis rīks, pieņemu, ka lietojot to biežāk iepraktizēšos dabūt labākus rezultātus :)


2 comments:

  1. Man arī ir šis tonis Ginger Snap un jā, lai cik pigments ir skaits un intensīvs, iepakojums tiešām izskatās lēts :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Vai ne? Ņemot vērā, ka produkts kā tāds ir diezgan padārgs tomēr. Vai esi mēģinājusi arī kādus citus toņus, bez Ginger Snap?

      Delete

Latest pins

Subscribe