Latest Instagrams
07/02/2016

Artistry skincare - HYDRA-V

In autumn, Artistry came out with their new skincare range Hydra-V. This range is concentrated on hydration for all types of skin - which is as simple as that, we all feel that need to feel hydrated and our skin in not an exception. I was lucky enough to get my hands on a few of the products from this range - Fresh Foaming Cleanser, Fresh Toner, Refreshing Eye Gel Cream and Replenishing Moisture Cream.


First of all - I must say that I absolutely loved the packaging of products - the light blue tones work perfectly and products are looking expensive and chic.
Second- I really liked almost all of them - except the foaming cleanser. I was having particularly good skin period but after using the cleanser few pimples appeared. I'm not sure that it was due to cleanser but it made me suspicious. 
All of the products mentioned above has a light pleasant scent, which is not too overwhelming, the texture is quite watery which helps the product to absorb quickly. The replenish moisture cream and eye gel cream are very hydrating indeed (at least for my skin) - I used these products all autumn and beginning of the winter and I loved them. My skin didn't feel dehydrated or dry at all and toner helped my skin to look more fresh and bright. 
The one negative thing I noticed is that the replenish moisture cream uses up so super fast - that a real mystery to me as I didn't use more product than I needed. Other than that - the range is really good. 

Prices:
Fresh Foaming Cleanser - 23,00 EUR (125 ml)
Fresh Toner - 23,00 EUR (200 ml)
Refreshing Eye Gel Cream - 45,00 EUR (15 ml)
Replenish Moisture Cream - 45,00 EUR (50 ml)

Rudenī Artistry nāca klajā ar savu jauno ādas kopšanas līniju HYDRA-V. Šī līnija koncentrējas galvenokārt un visu ādas tipu mitrināšnu, jo kurš gan no mums vēlas sadzīvot ar nespodru dehidretu sejas ādu?! Man palaimējās ar iespēju tikt pie dažiem šīs līnijas produktiem un tos patestēt. Produkti, ko izmēģināju ir - atsvaidzinošs putojošs tīrītājs, atsvaidzinošs toniks, atsvaidzinošs želejveida krēms acīm un barojošs mitrinošs krēms.
Pirmais ko gribu īpaši atzīmēt ir produktu dizains. Zilie toņi izskatās lieliski, liekot produktiem izskatīties dārgiem un gana ekskluzīviem.
Otrais - man tiešām patika gandrīz visi šīs līnijas produkti, izņemot putojošo tīrītāju ar ko pagaidām vēl nav izdevies sadraudzēties. Laikā, kad sāku lietot šo putojošo tīrītāju man bija samērā labs ādas stāvoklis, kas diemžēl mainījās pēc putojošā tīrītāja lietošanas - parādījās daži apsārtumi un pumpas. Uzreiz pēc tā pātrtraucu lietot šo līdzekli un pazuda arī ādas problēmas. Es nevaru būt 100% pārliecināta, ka tas ir tieši šī līdzekļa dēl, bet tas noteikti darīja mani piesardzīgu.
Visiem augstāk minētajiem produktiem ir viegla, patīkama smarža, kas nav pārlieku uzmācīga un produktu tekstūra ir diezgan ūdeņaina, kas palīdz produktiem ātri iesūkties ādā. Abi krēmi - acu un sejas ir ļoti mitrinoši - es tos lietoju visu rudeni un ziemas sākumu un biju pilnībā apmierināta ar rezultātu. Toniks arī labi darīja savu darbu - rūpējoties, lai āda izskatās svaigāka un dzīvīgāka.
Vienīgais negatīvais aspekts ko pamanīju bijatas, ka sejas krēms ļoti ātri izlietojās. Tīrā mistika, jo man pašai nemaz nelikās, ka lietoju to lielākos daudzumos nekā citus krēmus.

Cenas:
Fresh Foaming Cleanser - 23,00 EUR (125 ml)
Fresh Toner - 23,00 EUR (200 ml)
Refreshing Eye Gel Cream - 45,00 EUR (15 ml)
Replenish Moisture Cream - 45,00 EUR (50 ml)

*Paldies Amway pārstāvjiem par iespēju izmēģināt produktus

No comments:

Post a Comment

Latest pins

Subscribe