Latest Instagrams
17/04/2016

ZOEVA EN TAUPE eyeshadow palette

I wanted a new eyeshadow palette for a while and as the choice is incredibly huge I couldn't decide which one to pick. Long story short - I couldn't decide between Urban Decay Naked Basics palette and Stila Eyes are The  Window Shadow palette, so I got Zoeva En Taupe palette.
Main reasons why I chose Zoeva palette - it is a lot cheaper, the colors looked absolutely beautiful and Suzie from HelloOctoberxo mentioned one of their palettes in March Favourites video. I love Suzie, so I decided to give Zoeva a try. Also, everyone knows that Zoeva brand is known for their brushes - I just had to pick an eyeshadow brush as well. 

It has been over a week since I'm using this palette and I can say only good things about it. Colors are well pigmented and blends like a dream, staying power is good (I am using them without eyeshadow primer). The only tiny flaw - there is no mirror in this palette. Of course, I was well aware of this fact when I was ordering it and honestly, it is not a big deal, but sometimes I wish there was one (#firstworldproblems). Actually, I like this palette so much, that I'm planning to order another one  - with brighter metallic colors, because let's be honest - you can't do daring makeup looks with these shades.
Order it here.
Price - 21,80€
Rating - 9/10


And now let's talk about the brush. Oh, the glorious Luxe Soft Definer/227 brush! It is the softest thing my eyelids have ever felt and it makes blending as easy as never before. I like makeup, that'ss no secret, but I am not great at applying it professionally - actually I am a bit of noob when it come to it. But with this brush I blend like a boss - can't recommend enough. Also - it is rose gold, it just can't get any prettier.
Order it here
Price - 9,50€
Rating - 10/10


What is Your favorite eyeshadow palette?
Have You tried anything from Zoeva range?

Jau ilgu laiku mani nepameta doma, ka man vajag(lasi - vienkārši gribās) jaunu acu ēnu paleti. Nevarēju izlemt starp Urban Decay Naked Basics un Stila Eyes Are The Window paletēm, tādēļ iegādājos Zoeva En Taupe paleti. Galvenie iemesli, kādēļ mana izvēle krita tieši uz Zoeva - cena ir krietni zemāka, krāsas izskatījās vienkārši lieliski un Sūzija no HelloOctoberxo savā nesen publicētajā marta favorītu video slavināja Zoeva acu ēnas. Man nav iemesla Sūzijai neticēt, tādēļ pēc pāris klikšķiem naudiņa noripoja no mana konta. Tā kā Zoeva kompānija galvenokārt ir pazīstama tieši savu otu dēļ, man nekas cits neatlika kā pasūtīt arī kādu no viņu otām.

Paleti lietoju jau vairāk nekā nedēļu, un varu par to teikt tikai visu to labāko. Krāsas dzīvē izskatās tikpat labi kā mājaslapā, tās ir labi pigmentētas, ļoti labi sapludināmas un arī noturība ir laba (lietoju tās bez acu ēnu bāzes). Vienīgais mazmazītiņais trūkums - paletē nav spoguļa. Es to protams zinaju pasūtīšanas brīdī un tas nav nekāds lielais trūkums, tomēr retu reizi pieķeru sevi pie domas, ka spogulītis tomēr pietrūkst. Šīs paletes toņi ir ļoti maigi un piezemēti, ideāli visiem dzīves apstākļiem, bet tā ka esmu apņēmusies vairāk eksperimentēt ar kosmētiku un radīt drosmīgākus tēlus, esmu jau noskatījusi spilgtāku metālisku toņu paleti no Zoeva.
Pasūtīt paleti vari šeit
Cena - 21,80€
Vērtējums - 9/10

Un tagad parunāsim par otu, mana skatījumā vienkārši lielisko Luxe Soft Definer/227 acu ēnu otu. Šī ota ir mīkstākā lieta, ko mani acu plakstiņi ir jebkad uz sevis jutuši, turklāt ar šo otu acu ēnu sapludināšana liekas vienkāršāka lieta pasaulē. Jā, man patīk kosmētika, tas nevienam nav noslēpums, bet es neesmu nekāds profesionālis. Tomēr ar šo otu pludinu un iztušēju ēnas kā boss - manās acīs tas ir milzīgs pluss. Noteikti iesaku! Kā arī - nevar nepamanīt faktu, ka šī ota ir rozā zelta krāsā - ko vairāk var vēlēties?!
Pasūti šeit
Cena - 9,50€
Vērtējums - 10/10

Kāda ir jūsu mīļākā acu ēnu palete?
Ko esat mēģinājušas no Zoeva produktu klāsta?

6 comments:

 1. Ota izskatās lieliski, atzīmēšu savā wishlist :)
  Ar lielām gaidām nopirku slaveno MAC 217 jo man ļoti patīk tāda stila 'fluffy' otas, bet viņa ir tik cieta! Brīžiem pat liekas, ka skrāpē plakstiņu, turklāt ne visas ēnas ar tādu ir iespējams izpludināt..

  ReplyDelete
  Replies
  1. Es biju domājusi par MAC otu, bet laikam labi vien ir, ka neiegādājos :) Ar Zoeva vienīgā problēma ir tā, ka gribas vēl un vēl un vēl :)

   Delete
 2. es tieši gribu pasūtīt rozā paleti no Zoevas, tava atsauksme ir vēl viens faktors, kas mani pārliecina :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Es ceru, ka tev patiks :) Jāpiebilst, ka pēc ilgākas lietošanas secināju, ka matētie toņi ir nedaudz mazāk noturīgi nekā spīdīgie, bet te atkal fakts, ka jāliek ēnu bāze, tad visam jābūt ok :)

   Delete
 3. Par šo paleti lasītas tik daudz labas atsauksmes un ne velti ;) Zoeva ir viens no tiem brendiem, kas laikam ir jāizmēģina katrai. Pozitīvs faktors, ka cenas nav kosmoss. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Cenas tiešām priecē, tāpat kā kvalitāte :)

   Delete

Latest pins

Subscribe