Latest Instagrams
29/05/2016

Artistry summer products review

Each season comes with new launches from Artistry - a brand that so far hasn't disappointed me.
This time, they came out with new Signature Color products and also the Exact Fit foundation.
The main stress of new products is put on long lasting. If the Signature color products - eyeshadow, blusher and eye pencils should last up to 12 Hours, the Exact Fit foundation set the bar even higher - 24 Hours (that's what advertisement says).I got the chance to test out a bunch of their new products - foundation, blusher, two sets of eyeshadow and eye pencils. 

Let's start with the trickiest product - the foundation. For me, this is quite difficult product - when I first apply it really doesn't look good on me. The color doesn't match me, it makes all imperfections even more visible and I generally look like nothing. Even my boyfriend, who never actually notices my makeup said that I look unhealthy wearing it. But after 10-15 minutes of looking quite sad, it sinks in leaving your skin looking perfect and glowing. And staying power is really good (I can't comment on the 24h thing, but my 12 working hours it holds like a champion). 

Talking about eyeshadow and the blusher - there is nothing not to love - pigmentation is good, they blend really well - and yes, staying power is very very good.

In my everyday makeup routine, I don't tend to use eye pencils, mainly because all that I own are black and they just seem a bit too much for every day. The pencils I got from Artistry are not black, though - I got two shades - Brown and Plumberry. So far I've tried the shade Plumberry on my lower lash line (combined with pinky toned eyeshadow from Pink chocolate palette it looks really nice).Price/Rating:
Exact Fit foundation - 45€/8
Signature Color eyeshadow - 53€/9
Signature Color blusher - 38€/9
Signature Color eye pencil - 22€/9

Jauna sezona nāk ar jaunumiem no Artistry - kompānijas, kas līdz šim nav likusi vilties. Šobrīd Artistry ir nākuši klajā ar jauniem produktiem no Signature color sērijas - ilgnoturīgas acu ēnas, vaigu sārtumi un acu zīmuļi, kā arī jaunums Exact Fit ilgnoturīgais tonālais krēms (sola noturību līdz pat 24 stundām).

Tonalais krēms ir visviltīgākais produks, manā skatījumā. Problēma ar šo tonalo ir tāda, ka to uzklājot pirmās minūtes es izskatos galīgi nekāda. Tas labi nosedz ādas apsārtumus, bet tajā pašā laika ļoti izceļ nelīdzenu ādu (pumpas piemēram) un visa visumā neizskatās sevišķi labi. Pat mans draugs, kurs parasti īpaši napamana manu meikapu nepakautrējās nokomentēt, ka izskatos nevesela īsu brīdi pēc tā uzklāšanas. Tomēr ir par agru šo tonālo norakstīt, pēc apmēram 10-15 minūtēm, kad tonālais krēms ir pilnībā absorbējies āda paliek ļoti vienmērīga, iegūstot veselīgu mirdzumu. Šis krēms viennozīmīgi ir ļoti ilgnoturīgs - iztur visu darbadienu, par ko saņem no manis 5 zvaigznes :)

No acu ēnām izmēgināju divas paletes - Spice Bronze un Pink Chocolate. Pagaidām visbiežak sniedzos tieši pēc Pink Chocolate paletes - ir ļoti iepaticies maigi rozā tonis. Krāsas ir labi pigmenētas un ir viegli sapludināmas. Arī par noturību nevaru sūdzēties - tiešām iztur visu dienu. To pašu varu teikt arī par vaigu sārtumu. 

Acu zīmuļus ikdienā nelietoju - atlieku tos vairāk vakara meikapam, galvenokart tādēļ, ka visi mana kosmētikas kolekcijā esošie zīmuļi ir melni. No Artistry saņemtie acu zīmuļi ir citos toņos - Brown un Plumberry - tātad brūns un tāds ka baklažānu violets. Brūno vēl neesmu mēģinājusi, bet Plumberry patīk lietot uz apakšējā plakstiņa līnijas kombinācijā ar Pink Chocolate paletes gaišāko rozā toni.

Kā jau var noprast, arī šoreiz Artistry ir trāpījuši desmitniekā - produkti ir tiešam labi, un pat tonālais krēms, ar visiem tā trūkumiem ir tas, pēc kā sniedzos katru rītu.

Cenas/Vērtējums:
Exact Fit tonālais krēms -45€/8
Signature Color acu ēnu paletes - 53€/9
Signature Color vaigu sārtums - 38€/9
Signature Color acu zīmuļi - 22€/9

No comments:

Post a Comment

Latest pins

Subscribe