Latest Instagrams
07/08/2016

Disappointing products #2 - dry shampoo

It is time to talk about disappointing dry shampoos. Yes, they do exist. I haven't tried loads of dry shampoos in my life, but enough to see a difference between good one and completely useless one.
My total fave so far is everything from Batiste - and how cool is the fact that now it is available in Drogas?! But before it was available in Latvia, I've been stocking up on it through Asos. Oh, good old Asos.

However, there was a time when I run out of my Batiste one and I couldn't wait two weeks to receive my Asos order so I went for a dry shampoo hunt in local stores.

First one I picked up was Luxurious Volume dry shampoo by John Frieda. Oh man, I do hate this one. It should be volumizing dry shampoo - which sounds awesome, but in real life, it does absolutely nothing to make your hair better looking. It just makes it looking even more greasy and dull. I've even tried it on clean hair - hoping for some volume - but no, it just made my freshly washed hair looking greasy. An absolute disappointment.

I didn't learn my lesson after John Frieda, I wanted more adventures! And so I purchased Dry Clean Shampoo for all hair types by Biosilk. I must admit that it was way better than Jonh Frieda one, but still let me disappointed - it didn't work as a dry shampoo, but more like volumizing treatment. So it worked the best with clean hair, not helping so much when things got greasier. Unlike the other one, his either helped or left hair looking exactly the same.

The one positive thing I must say about both of them - they smelled lovely. Especially the Biosilk one (you know their signature scent, right?).

What is your experience with dry shampoos? Which is your favourite atm?

Parunāsim par sausajiem šampūniem. Tādiem, kas radījuši tikai vilšanos. Es neesmu lietojusi ļoti daudz un dažadus sausos šampūnus, bet pietiekami, lai redzētu atšķirību starp labu produktu un tādu, kurš ir galīgi garām.

Mans mīļākais sauso šampūnu brends nenoliedzami ir Batiste (urā par faktu, ka nu tas ir brīvi nopērkams Drogās!), kuru līdz tā parādīšanās brīdim Latvijā parasti to pasūtīju no Asos.com. Tomēr pienāca diena, kad Batiste šampūns beidzās, man ļoti negribējās gaidīt piegādi no Asos un es nolēmu pašiverēt pa vietējām Drogām, lai atrastu kādu alternatīvu.

Pirmo nopirku John Frieda sauso šampūnu, kurš solīja arī piešķirt matiem papildus apjomu. Izklausās liesliski vai ne? Diemžēl tas izrādījās viens no bezjēdzīgakajiem pirkumiem ever! Pirmkārt, tas nedarīja neko lai uzlabotu matu izskatu, tikai padarīja tos netīrākus uz lipīgākus - saknes vienkarši izskatījās kā mitras, par apjomu vispār nerunāsim. Arī izmēģinot produktu svaigi mazgātos matos rezultāts bija identisks - mati saplaka un saknes izskatījas netīras.

Pēc vilšanās ar John Frieda izlēmu, ka šis ir pavisam nelietojams produkts un devos atkārtotās medībās. Otrais sausais šampūns ko iegādājos bija no Biosilk - ražotāja, kas līdz šim vilšanos nesagādāja. Tomēr arī šis produkts nepatika. Tas nebija tik slikts kā John Frieda, bet nedeva nekādu efektu. Par laimi, tas nelika matiem izskatīties vēl sliktāk. Turklāt to var  lietot tīros matos apjomam un tekstūrai.

Vienīgā pozitīvā lieta abos šampūnos bija to smarža - abiem burvīga, sevišķi Biosilk (ja patīk viņu produktiem raksturīgais aromāts).

Kāda ir jūsu pieredze ar sausajiem šampūniem? Kāds ir šībrīža favorīts un no kuriem iesakat atturēties?
4 comments:

 1. Mana vilšanās ir Matrix sausais šampūns, arī slapjas un salipušas saknes. Kad vēl nebiju pazīstama ar Batisti, man patika Syoss sausais šampūns, tik vairs neatceros - zilais vai zaļais.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Es pirms Batiste arī lietoju Syoss, zaļo laikam. Bija labs, vienīgais smarža man ne pārāk patika cik atceros.

   Delete
 2. Man tieši nesen bija liels raksts par sausiem šampūniem:) Ja īsumā - nedz Syoss, nedz Aussie nav tik labi kā Batiste.

  ReplyDelete
  Replies
  1. tam piekrītu, ka Batiste pagaidām ir favorīts!

   Delete

Latest pins

Subscribe