Latest Instagrams
19/03/2017

Dzērveņu ķermeņa jogurts un skrubis no Stenders

Ilgu laiku Stenders man saistījās tikai ar vannas produktiem - bumbām un skaistām, smaržīgām ziepēm. Pārējai produkcijai atklāti sakot nemaz nepievērsu uzmanību - ja vajadzēja ķermeņa krēmu vai skrubi vairāk skatījos The Body Shop vai Siberika virzienā. Te nu ir jāsaka milzīgs paldies draudzenei, kas man uzdāvināja šo jauko ķermeņa kopšanas duetu, jo tas ir izkonkurējis visus pārejos zieķīšus mana kolekcijā.Runa iet par dzērveņu ķermeņa jogurtu un skrubi. Jāpiebilst, ka arī par dzērveņu līnijas iemīlēšanu man ir jāsaka paldies draudzenai, jo tas ir aromāts uz kuru pati labprātīgi nekad pat nepaskatītos. Dzērvene un smiltsērķis bija divi aromāti kuriem parasti metu līkumu. Tagad paliek tikai smiltsērkšķis.


Absolūtais favorīts noteikti ir skrubis - smarža ir vienkārši fantastiska, āda pēc tā lietošanas paliek ļoti mīksta un gluda. Tas noteikti ir produkts, kuru lietot ir bauda - ja es reizēm mēdzu slinkuma dēļ izlaist skrubja lietošanu, tad ar šo skrubi tas notiek daudz retāk - galvenokārt tieši aromāta dēļ.
Cena- €13,40 (iegādājies šeit)


Ķermeņa jogurts man visvairāk patīk tieši tā vieglās un salīdzinoši šķirdās konsistences dēļ. Lai kā man patiktu ķermeņa sviesti no TBS, to konsistence ir pārāk bieza un smaga. Ja uzklājot to uz kajām un rokām sajūtas ir salīdzinoši labas, tad vēdera un krūšu rajonā rodas sajūta, ka āda tiek vienkārši nežēlīgi izstaipīta. Ar šo ķermeņa jogurtu šādu problemu protams nav, uzklājas ļoti viegli un ātri iesūcas ādā. Mitrinošais efekts saglabājas diezgan ilgi. Vienīgais mazais mīnus - tas nesmaržo tik intensīvi un labi kā skrubis. 
Cena - €10,90 (iegādājies šeit)

Vai jūs esat lietojuši šos produktus? Un kuri ir jūsu mīļākie produkti no Stenders?

2 comments:

 1. man tieši Stendra dzērveņu sērijas smarža arī ļoti, ļoti patīk. Ar smiltsērkšķi gan man tieši tādas pašas attiecības kā Tev - neciešu ne acu galā :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Esi sveicināta smiltsērkšķu nīdēju klubiņā😉Reizēm liekas, ka visiem apkārt tas ir mīļākais aromāts un tu vienīgā sēdi un degunu rauc😂
   Dzērveņu sērijas aromāts ir ļooti izdevies-ja nemaldos viņiem arī smaržūdens ar šo aromātu bija..

   Delete

Latest pins

Subscribe