Latest Instagrams
26/03/2017

Lūpu produkti no Ebay - atsauksme

Ja sekojat man Instagram (@modesmusli) tad varūt būsiet pamanījuši, ka viens no maniem mīļākajiem lūpu produktiem ir šķidrā lūpu krāsa no Ebay, ko iegādājos par nieka 2€. Tā kā šī lūpukrāsa sevi tik labi parādīja, nolēmu papildināt savus krājumus.


Te gan jāpiebilst, ka pirmā lūpu krāsa ko pasūtīju, internetā izskatījās pilnīgi savādāk. Tas ko saņēmu bija produkts Lime Crime iepakojumā, bet Ebay lapā iepakojums bija ļoti lakonisks, bez brenda nosaukuma. Tomēr tā kā šī Lime Crime replika man tik ļoti patika, nolēmu, ka jāmeklē tieši šāda veida produkti. Pārdevējs, no kura iegādājos pirmo lūpu krāsu diemžēl vairs nebija atrodams, tādēļ veicu pasūtījumu no cita pārdevēja.


Ja iepakojuma ziņā jaunās lūpu krāsas neatšķirās no pirmās, tad ar smaržu gan. Pirmā lūpu krāsa smaržoja pēc maigiem, sintētiskiem persikiem, bet jaunās - pēc spēcīga kafijas/šokolādes liķiera (nav tas patīkamākais aromāts, bet lietošanai īpaši netraucē). Jaunizvēlētās krāsas ir spilgtākas, līdz ar to arī daudz pigmentētākas. Pats produkts solās būt matēts un ūdensnoturīgs - un tāds tas arī ir. Uzklājot tas pāris sekunžu laikā nožūst un uz lūpām turās ka tetovējums - noņemt var tikai ar kosmētikas noņēmēju, turklāt cītīgi berzējot. Tā kā tās ir ļoti matējošas, lūpas tiek krietni sausinātas, bet ir izturams. Vēl vērā ņemams fakts - šīs lūpu krāsas ir vēl lētākas - tikai 92 centi!

Toņi - Riot, Cashmere un Bleached (no kreisās uz labo)

Iegādājos trīs toņus - Cashmere, Bleached un Riot. Dzīvē krāsas ir nedaudz spilgtākas nekā internetā, bet savādāk ļoti līdzīgas. Man ļoti patīks fakts, ka par spīti tam, ka krāsa ir ļoti pigmentēta un ātri žūstoša, to uzklāt ir ļoti viegli. Otiņa ir pietiekami stingra, lai ar to varētu iezīmēt precīzu lūpu kontūru.

Cashmere, Bleached, Riot

Cena - 0,92 €
Iegādājies šeit
Vērtējums - 8/10

Kādas ir jūsu attiecības ar kosmētiku no Ebay? 

1 comment:

  1. Buutu interesanti saliidzinaat originaala on kopijas sastaavu, vai tieshaam tik loti atskiraas :)

    Anete,
    www.lapoudreblog.com

    ReplyDelete

Latest pins

Subscribe