Latest Instagrams
17/11/2014

Emma Hardie Amazing Face Moringa Cleansing Balm

Šis ir viens no visvairāk apjūsmotajiem un populārajiem produktiem interneta pasaulē. Un kas mani lasot atsauksmes vai skatoties Youtube video visvairāk pārsteidza, ir fakts, ka teju visi, kas šo balzāmu izmēģināja bija sajūsmā par to.
Tā nu beidzot pirms apmēram mēneša arī es, noignorējot šī produkta visai augsto cenu saņēmos un pasūtīju to Feelunique saitā.
Bet nu par pašu balzāmu. Tā sastāvā ir moringa sēklu ekstrakts, savvaļas jūras fenhelis, E vitamīns, apelsīnu, neroli un mandarīnu eļļas, kā arī jasmīna rožu un ciedra ekstrakti, kas palīdz samazināt poras, sniedz ādai nomierinošu efektu un atjauno ādu.
Komplektā nāca pats balzāms un muslīna auduma "dvielītis" produkta noņemšanai no sejas. Iepakojums ļoti vizuāli pievilcīgs un kvalitatīvs, stāv vannasistabas plauktiņā kā trofeja :)
Pats produkts ir maigi dzeltenīgā krāsā, pēc konsistences kaut kas pa vidu starp sviestu un eļļu ar ļoti patīkamu aromātu.

Lietošanas princips pavisam vienkāršs- paņemam rokā mazu pikucīti balzāma, kas saskaroties ar silto ādu sāk kust un iepilinām saujā dažus pilienus silta ūdens. Samaisām un iegūto pieniņu uzklājam uz sejas ar vieglām apļveida kustībām. Lieliski attīra ādu un acis no dekoratīvās kosmētikas, netīrumiem un liekās eļļas. Produkta neņemšanai no sejas - samitrinām muslīna drāniņu siltā ūdenī un noslaukām balzāmu no sejas. Pēc šīs procedūras āda paliek neticami tīra, maiga, mirdzoša un labi mitrināta-nav tās sausās un velkošās sajūtas, kas reizēm rodas lietojot citus attīrošos līdzekļus.

Kas man vēl patīk šajā produktā ir tas, ka tam ir vairāki pielietojumi. Bez jau aprakstītās sejas attīrīšanas procedūras to var lietot sausiem elkoņiem vai lūpām, tāpat to var uzklāt uz sejas kā nomierinošu masku.
Noslēgumā jāsaka, ka arī es esmu sajūsmā par šo balzāmu un saprotu vispārējo kņadu par un ap to. Vēl nekad mūžā kosmētikas noņemšanas process nav bijis tik vienkāršs un ātrs, un mana āda nekad nav izskatījusies tik labi, kā lietojot šo balzāmu. Un arī pats lietošanas process ir tik patīkams, ka beidzot kosmētikas noņemšana man sagādā prieku :)  Produkts ko domājams iegādāšos atkārtoti.
Lai gan produkts nav lēts, lietošanas ziņā tas ir diezgan ekonomisks-vienai reizei pietiek ar mazu daudzumu produkta, lai notīrītu visu seju.
Cena -apm. 46 eiro par 100ml iepakojumu.

No comments:

Post a Comment

Latest pins

Subscribe