Latest Instagrams
15/02/2015

Pasūtījums no Kurt Geiger

Esmu nedaudz (patiesībā gan daudz un ļoti) atkarīga no iepirkšanās internetā. Asos.com ir manas otrās mājas un ik pa laikam patīk pasirot arī citos online iepirkšanās saitos.
Kurtgeiger.eu man nav gluži svešs - esmu tur jau iepriekš pasūtījusi sandales un ne serviss ne kvalitāte nelika vilties. Tādēļ arī tagad nolēmu noriskēt un izmantojot atlaides pasūtīt divus zābaku pārus.
Kurtgeiger.eu savā klāstā piedāvā dažādu zīmolu apavus un aksesuārus, tādēļ klāsts un senu līmeņi ir ļoti dažādi. Es izvēlējos jaukus melnus zābakus no Carvella sērijas un brūnu bēšīgus puszābakus no Lipsy.
Visvairāk baidījos par izmēriem, jo pasūtot apavus internetā nekad nevar zināt vai izmēri būs ok. Manā gadījumā man noveicās - derēja abi pāri kā uzlieti!Šie jaukumi ir no Lipsy, cena 45 EUR (oriģinālās cena 100 Eur) - paūtītt var šeitMani favorīti - Carvella Kurt Geiger, cena 59 EUR (oriģinālā cena 215 EUR) - pasūtīt var šeit

Esmu ļoti apmierināta ar savu pasūtījumu, un nevaru vien sagaidīt pavasari lai varētu tos valkāt. Piegāde ir samērā ātra-aptuveni nedēļa, maksa par piegādi 10.95 EUR.

Vai esat veikušas kādu pasūtījumu no Kurt Geiger? Kurs pāris ir  jūsu favorīts?2 comments:

  1. Otrais pāris ir konfekte :) Patīk materiāls un dizains kopumā.

    ReplyDelete
    Replies
    1. Jā, nevaru sagaidīt kad pāries dubļi un varēšu uzvilkt :) Pagaidām vēl žēloju un nevelku.

      Delete

Latest pins

Subscribe